bitcoin rising

bitcoin rising


تحلیل‌گران معتقدند که تأسیس صندوق‌های مبادله بیتکوین به صورت (ETF)، پذیرش جدید ارز PayPal  و ارتقای مقیاس پذیری اتریوم که به زودی رقم خواهد خورد، از جمله عواملی هستند که ممکن است بازارهای رمزارزها را دوباره رونق بخشند.

بهبود نسبی قیمت بیت کوین

اگرچه اوایل سال 2023 شاهد بهبود قیمت بیتکوین و سایر رمزارزها از نیمه دوم سال 2022 بوده است اما پنج ماه گذشته مشاهده شد که بیشتر خاموشی و بی‌حرکتی در بازار حکم فرناست، به شکلی که مدیر عامل گلکسی دیجیتال، مایک نووگرتز، با نامگذاری بازارها به عنوان “بی‌نظمی‌ها” در ژوئن اشاره کرد.

با این حال، تحلیل‌گران به کوینتلگراف گفتند که آن‌ها به چندین عامل اشاره کرده‌اند که ممکن است به بازارهای رمزارزها انرژی جدیدی بدهند.

bitcoin price rising
bitcoin price rising

پذیرش بیت کوین به صورت ETF

مدیر ارشد سرمایه‌گذاری کریپتویی آپولو، هنریک اندرسون، از جمله کسانی است که نگران پذیرش  ETF بیتکوین به صورت اوراق بهادار است و می‌گوید “ممکن” که در شش ماه آینده یکی از این صنوق ها تأیید شود.

انتهای ثبات قیمت بیتکوین

او می‌گوید بانک‌های مرکزی از افزایش نرخ به تعویق افتاده‌اند، به این معنا که ممکن است به انتهای دوره ثبات قیمت بیتکوین رسیده باشیم.

اندرسون همچنین راه‌اندازی ارز PayPal و حرکات احتمالی از سوی شرکت X (توییتر) برای اضافه کردن پرداخت‌های رمزارزی را به عنوان نشانه‌های خوبی برای پذیرش آینده رمزارزی و افزایش قیمت ارزهای دیجیتال می‌بیند.

شرط بندی برروی بیت کوین

مارکوس تیلن، رئیس تحقیقات در پلتفرم خدمات مالی کریپتویی ماتریکسپورت، همچنین شرط‌  بندی خود جهت افزایش قیمت بیت کوین به دلیل تایید ETF بیتکوین را به صورت معامله‌ای باز گذاشته است، اما می‌گوید ارتقای پلتفورم اتریوم نیز یکی از مواردی است که باید برای افزایش قیمت بیت کوین به آن توجه داشت.

دو عامل انفجاری بازار ارز دیجیتال

“دو عامل مهم از افزایش قیمت‌های بیتکوین و اتریوم در پایان سال: تأییدیه محتمل از سوی SEC برای یک ETF فیزیکی بیتکوین در بازار آمریکا و ارتقای EIP-4844 اتریوم که در چهارمین سه ماهه سال 2023 مورد انتظار است.”

ارتقا اتروم

ارتقای زیرساخت اتریوم به نام EIP-4844  که هزینه‌ها را کاهش داده و نرخ تراکنش‌ها را افزایش می‌دهد میتوان تاثیر شایانی در رشد بازار داشته باشید .

عوامل موثر بر قیمت ارز دیجیتال در کوتاه مدت

در عین حال، تونی سیکامور، تحلیل‌گر بازار از شرکت معاملاتی مستقر در سنگاپور IG، به کوینتلگراف گفته است که سرمایه‌گذاران برای تحلیل های دقیق باید به دقت از جلسه آخرین جلسه فدرال رزرو توجه داشته باشند.

کمیته سرمایه فدرال برنامه‌های دقیق از جلسه ژوئیه خود را در تاریخ ۱۶ اوت منتشر می‌کند و انتظار می‌رود نرخ‌ بهره را ثابت نگه دارد.

نتیجه گیری

بازار رمز ارزها همواره دچال تلاطم و صعود و نزول های مختلف است و تنها راه سود کردن در این بازار ورود با دانش و مهارت کافی است. لطفا به هیچ عنوان سرمایه اصلی زندگی خود را وارد این بازار نکنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *